Fortnite Haritasındaki Devasa Ördek Ne Anlama Geliyor?

Fortnite, yeni etkinliğini tanıtmak için bu sefer garip bir yola başvurdu. Peki haritada yer alan bu devasa ördek ne anlama geliyor?

Fortnite, etkinliklerini çılgınca tanıtmasıyla biliniyor ancak bu seferkini anlamlandırmak gerçekten zor. Bu etkinliğin büyük sürprizi Neo Tilted’ın yakınlarında bulunan, yeşil güneş gözlüklü devasa bir plastik ördek. Plastik ördeğin ne işe yaradığı henüz çözülebilmiş değil. Kendisinin 1 milyon değerinde bir can barı var ve sadece kazmalardan hasar alabiliyor.

Ördeğin etrafındaki şeyler yok edildiği zaman bir şekilde etkileşime geçmiyor. Siz de bu ördeği kendiniz görmek istiyorsanız, Neo Tilted’ın güneydoğusunda kalan E6 bölgesine gidebilirsiniz. Eğer zorlanırsanız aşağıdaki haritaya da göz atabilirsiniz.
1 milyon gibi bir can değerini sadece kazmayla bitirmeye çalışmak ve sonunda hiçbir şey elde etmemek, oyuncular için can sıkıcı olabilir. Epic Games’in ne yapmaya çalıştığına ve Fortnite için nasıl bir etkinlik planladığını henüz bilmiyoruz ancak tahmin yürütecek olursak etkinliğin aşırı zor olacağını söyleyebiliriz.

Written by: Admin

3 Yorumlar Added

Join Discussion
 1. John Doe 5 years ago | Cevapla
  Well CaroIyn, in regards to your criticisms of the game's misogyny, I can definitely see how you feel that way. However, for me and so many others, this is one of the reasons GTA, as a franchise, is so damn entertaining. Sometimes it crosses some uncomfortable boundaries. Suspendisse dictum feugiat nisl ut dapibus. Mauris iaculis porttitor posuere. Praesent id metus massa, ut blandit odio. Proin quis tortor Nunc eu ullamcorper orci. Quisque eget odio ac lectus vestibulum.
  • John Doe 5 years ago | Cevapla
   Phasellus molestie magna non est bibendum non venenatis nisl tempor. Suspendisse dictum feugiat nisl ut dapibus. Mauris iaculis porttitor posuere. Praesent id metus massa, ut blandit odio. Proin quis tortor Nunc eu ullamcorper orci. Quisque eget odio ac lectus vestibulum.
   • John Doe 5 years ago | Cevapla
    They used a fake email, so there should be no Gravatar associated with it. They did not speify a website, so there should be no link to it in the comment.

Yanıtınızı Bırakın